Yangın perdesi, olası bir yangın esnasında can ve mal kayıplarını önleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Tüm tiyatro ve sinema sahnelerinde bulunması gereken yangın perdesi sahne ile seyircilerin bulunduğu bölümü birbirinden ayırarak adeta bir kalkan görevi görür...

Özel Yanmaz Kumaştan İmal Edilen Yangın Perdesi: Dekoray Perde'de!

Yangın perdesi mutlaka kaliteli malzemelerden imal edilmelidir. Aksi takdirde asıl yapması gereken işlevi tam anlamıyla yerine getirmesi söz konusu olmayacaktır. Yangın alarm sistemleri ile bağlantılı bir şekilde veya manuel bir şekilde çalışabilen yangın perdesi, 1000 Dereceye dayanıklı yanmaz kumaştan imal edilir.

Sahne perde sistemleri arasında oldukça önemli bir yeri olan yangın perdeleri genellikle sahne genişliği kadar yapılmaktadır. Yangın perdesinin hareket mesafesi ise sahnenin yüksekliği kadar olmaktadır. Bu tür sahne perde sistemleri gelişmiş bir otomasyon sistemine sahip olduğu için oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır.

0.6~0.7 m/sn Hızla Kapanan Yangın Perdesi!

Sahne perde sistemleri arasında can ve mal kaybını önleme özelliğine sahip olmasından dolayı yangın perdesi mümkün olan en hızlı şekilde kapanması gerekmektedir. İstenilen seviyelerde bir açılış kapanış hızı olması içinde kaliteli ham maddelerden imal edilmiş olması gerekir.

Aleve ve darbeye karşı dayanıklı kumaştan üretilen yangın perdesi olağanüstü bir durumdan en az hasarlar ile çıkılabilmesine imkan tanımaktadır. Yangını belli bir alanda bloke eden yangın perdesi dumanı da muhafaza ederek sağlığı bozabilecek bir tehdidin oluşmasının önüne geçmektedir.

Uygun Fiyatlarla Sahne Perde Sistemleri!

Sahne perde sistemleri yılın 365 günü en makul fiyatlar ile Dekoray Perde'de sunulmaktadır. Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine odaklanan bir hizmet anlayışına sahip olan Dekoray Perde'de her daim minimum kar marjları ile sahne perde sistemleri satışı gerçekleştirilmektedir.

Dekoray Perde uzman personellerinden yangın perdesi ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel sahne perde sistemleri fiyat teklifleri almak için günün istediğiniz bir saatinde 0212 221 02 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

Anahtar Kelimeler: yangın perdesi, sahne perde sistemleri, sahne perdesi