Manuel sahne perdesi genellikle büyük olmayan sahnelerde tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere çekme ipi ile kullanılan bir mekanizma sistemine sahip olan bu sahne perdesi çeşidi fiyat uygunluğu sebebi ile oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir...

Uzun Ömürlü Manuel Sahne Perdesi İçin Dekoray Perde!

Her iki yana açılabilen, kadife kumaştan tercih edilen manuel sahne perdesi çeşitleri uzun yıllardır en fazla tercih edilen sahne perdesi çeşitleri arasında yer almıştır. Günümüzde çok büyük organizasyonlarda motorlu sahne perdeleri tercih edilse de küçük sinema, tiyatro sahnelerinde fiyat uygunluğundan dolayı manuel sahne perdesi tercih edilmektedir.

Çekme ipiyle kullanılan manuel sahne perdesi çeşidinde mutlaka insan gücünün kullanılması gerekmektedir. Alüminyum sahne rayına sahip olan bu tür sistemler bu özellikleri sayesinde uzun ömürlü bir yapıda olmaktadır.

İşlevsel Sahne Perdesi!

Manuel sahne perdesi çeşitlerinde sistem tamamen manuel bir şekilde işlediği için oyunun başlangıcının, ortasının veya sonunun istenildiği gibi ayarlanabilmesine olanak tanımaktadır. Birçok avantajı bulunan bu tür sistemler okullarda ve eğitim kurumlarda oldukça fazla bir şekilde tercih edildiğini görmekteyiz.

Manuel sahne perdesi rayının motorlu sahne perdesi rayıyla aynı kalitede olduğunu belirtmek istiyoruz. Fiyat uygunluğu da göz önüne alındığında manuel sahne perdesinin küçük organizasyonlar için vazgeçilmez olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Alev Almazlık Normuna Uygun Manuel Sahne Perdesi İstanbul!

Manuel sahne perdesi İstanbul firması olan Dekoray Perde'de üretilen tüm sahne perdesi çeşitlerinde olduğu gibi manuel sahne perdesi çeşidinde de alev almazlık özelliği bulunmaktadır. Bu sayede olası kazalara karşı başarılı bir önlem alınmış olunur.

Manuel Sahne Perdesinin Kullanım Alanları; Okullar, tiyatro salonları, sinema sahneleri, belediyeler, hastaneler, TV stüdyoları, fuar merkezleri, askeri birlikler, opera, bale salonları, kongre salonları ve gösteri merkezleri...

Manuel Sahne Perdesi İstanbul Dekoray Perde personellerinden sahne perdesi çeşitleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için 0212 221 02 04 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...

Anahtar Kelimeler: Manuel Sahne Perdesi, sahne perdesi, manuel sahne perdesi istanbul