Sinema ve projeksiyon perdesi genellikle okul veya ofislerde eğitimlerin verimliliğini artırabilmek amacıyla kullanılır. Evinde bir sinema ortamı yaratmak isteyen kişilerinde yoğun bir şekilde tercih ettiği projeksiyon perdesi oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir...

Projeksiyon Perdesi Nedir?

Projeksiyon perdesini kısa bir şekilde açıklamak gerekirse; projeksiyon cihazından çıkan görüntünün en net haliyle görüntülenmesine imkân tanıyan sistemdir yanıtını verebiliriz. Renk bozulmalarının ve aşırı kontrast oluşturmanın önüne geçen sinema ve projeksiyon perdesi sayesinde oldukça kaliteli görüntüler elde edilebilmektedir.

Özel yansıtıcı malzemelerden imal edilen projeksiyon perdesi yansıtılan görüntünün en iyi şekilde perde yüzeyinde görüntülenmesini sağlar. Tavana veya duvara monte edilebilen projeksiyon perdelerinin aynı zamanda taşınabilir modelleri de bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı ve Çok Amaçlı Sinema ve Projeksiyon Perdesi!

Portable, ayaklı, storlu ve motorlu projeksiyon perde çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım amacınıza uygun olarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan projeksiyon perdelerini ister evinizde ister ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taşınabilir modellerini ise istediğiniz her mekâna götürebilirsiniz.

Uygun fiyatlı sinema ve projeksiyon perdesi denilince akla gelen ilk perde çeşidi stor yani duvara asılabilen projeksiyon perdesi gelmektedir. Birçok kullanıma hizmet edebilecek bir model olan stor projeksiyon perde çeşidini ofis ve evinizde oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanım Rahatlığı Sağlayan Motorlu Projeksiyon Perdesi!

Uzaktan kumanda ile yönetilebilme kabiliyetine sahip olan motorlu projeksiyon perdesi rahatına düşkün olanların en fazla tercih ettiği projeksiyon perdesi olarak öne çıkmaktadır. Her türlü amaca hitap eden bir kullanıma sahip olan motorlu projeksiyon perdesi iş yerlerinin, ofislerin veya evlerin vazgeçilmez bir unsuru olacaktır.

Motorlu projeksiyon perdesi diğer perde çeşitlerine nazaran daha maliyetli olsa da kullanıcıya birçok avantaj sağlamaktadır. Bu tür projeksiyon perde çeşidinin kullanıcıya sunmuş olduğu en önemli avantaj diğer perde çeşitlerinden çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olması gelmektedir. Motorlu projeksiyon perdelerinin dalgalanma ve potluk oluşturma süreci daha geçtir aynı zamanda yüksek tavanlı alanlarda kolay kullanım olanağı sağlar.

Dekoray Perde olarak sizlere oldukça geniş bir yelpazede sinema ve projeksiyon perdesi sunmaktayız. Projeksiyon perdesi ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel fiyat tekliflerimizden yararlanmak için 0212 221 02 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

 

Anahtar Kelimeler: sinema ve projeksiyon perdesi, motorlu projeksiyon perdesi, projeksiyon perdesi